ZOO Wroclaw Zostań Młodym ZOOlogiem! Półkolonie w ZOO Wrocław.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Półkolonie w ZOO Wrocław.

  Edukacja

Zostań Młodym ZOOlogiem! Półkolonie w ZOO Wrocław.

UWAGA: ZAPISY ZAKOŃCZONE, NIE MAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC.

PÓŁKOLONIE w ZOO. W tym roku wrocławskie ZOO po raz pierwszy organizuje stacjonarne półkolonie, przeznaczone  dla dzieci w wieku 7 - 12 lat.
Planujemy pięć tygodniowych turnusów – od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00, a w programie szereg atrakcji.
Podróż przez pięć kontynentów śladami najciekawszych i najbardziej charakterystycznych zwierząt, spotkania z ich opiekunami, gry i zabawy oraz doświadczenia naukowe. Właśnie ruszyły zapisy.

- To przygoda nie tylko dla młodych miłośników przyrody. W programie mamy wiele zadań i gier, które nie tylko wciągną każde dziecko, ale przy okazji „przemycą” ważne informacje dotyczące ekologii, np.: czym oddychamy, co to jest smog, co pijemy, porady na odpady, czy cuda recyklingu. Stawiamy przy tym na rozwój zdolności interpersonalnych uczestników i umiejętności współpracy w grupie. Gwarantujemy, że dzieciaki będą się świetnie bawić, a do tego zdobędą nową wiedzę i umiejętności! Chcemy by po trudach edukacji zdalnej, dzieci spędziły czas twórczo i aktywnie – opowiada Dyrektor Edukacji ZOO Wrocław Marta Zając – Ossowska.

Program jest  bardzo bogaty i zróżnicowany. Dodatkową atrakcją dla uczestników półkolonii będzie zdobyty na koniec każdego turnusu certyfikat  „Młodego ZOOloga”, który otrzyma każdy uczestnik.

SZCZEGÓŁY PÓŁKOLONII „MŁODY ZOOlog”

TURNUSY

 

PROGRAM PÓŁKOLONII - Wyprawa Młodego ZOOloga na 5 kontynentów:

PROGRAM RAMOWY*

* Jest to tylko przykładowy plan dnia na półkolonii, który może ulec zmianie, w przypadku złych warunków atmosferycznych lub innych losowych przypadków.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

WYŻYWIENIE:

INFORMACJE DODATKOWE

Wymagany wygodny strój oraz obuwie sportowe, mały plecak, bidon na picie, krem z  filtrem UV, okulary przeciwsłoneczne, karimata.

CENA

Koszt turnusu półkolonii wynosi 680 PLN

Jeżeli dziecko posiada kartę roczną do ZOO, koszt turnusu półkolonii wynosi 600 PLN.

LOKALIZACJA

Półkolonie organizowane są na terenie ogrodu zoologicznego – ZOO Wrocław, ul. Wróblewskiego 1-5, 51-618 Wrocław

UCHWAŁA I REGULAMIN PÓŁKOLONII
ZAŁĄCZNIKI DO UCHWAŁY

WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider