ZOO Wroclaw Regulamin ZOO

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Regulamin ZOO

  Zwiedzanie

UWAGA! Na terenie ogrodu, należy stosować się do powszechnie obowiązujących zasad w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Aby zachować bezpieczeństwo, wprowadziliśmy nowe zasady w funkcjonowaniu zoo:

 1. Przeskocz kolejkę i bilety indywidualne kup przez internet lub w automatach. Bilety rodzinne kup w kasie – zalecamy płatności bezgotówkowe.
 2. Na terenie zoo (także przy kasach i w pawilonach) zwiedzający są zobowiązani zachować między sobą odległość min. 2 m (z wyjątkami określonymi w przepisach prawa). W Afrykarium obowiązuje ruch jednostronny.
 3. Należy zakrywać usta oraz nos, a także regularnie myć oraz dezynfekować ręce (na terenie zoo dostępne są dozowniki z płynem).
 4. Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego zakazuje się dotykania powierzchni szyb, ogrodzeń czy barier.
 5. W trosce o Państwa bezpieczeństwo do odwołania nadal pozostają zamknięte i obowiązuje zakaz wstępu:
  → Pawilony: PTASZARNIA, TERAI (nosorożce indyjskie), SŁONIARNIA, Pawilon edukacyjny "KLIMAT, ZWIERZĘTA, LUDZIE" oraz MOTYLARNIA w Terrarium. Większość zwierząt zobaczycie Państwo na wybiegach zewnętrznych.
  → Zabawka wodna przy Odrarium,
  → Plac zabaw, karuzela oraz inne urządzenia do zabaw dzieci.
 6. Od 01.07.2020 r. ponownie dostępne są: karmienia pokazowe i przejażdżki na kucykach, zwiedzania grupowe oraz wypożyczalnia wózków. Sprawdź nową ofertę: WAKACJE 2020.
 7. Zakazuje się wejścia do zoo osobom ze stwierdzonym COVID-19, mającym jego objawy, odbywających (lub mieszkających z taką osobą) obowiązkową izolację lub kwarantannę oraz osobom, które w ciągu ostatniego tygodnia miały kontakt z osobą chorą, podejrzaną o zachorowanie, na obowiązkowej izolacji lub kwarantannie.
 8. Przy zbyt dużej liczbie osób, zastrzegamy sobie możliwość wprowadzenia limitów odwiedzających.
 9. Zapraszamy do wejścia do zoo Bramą Główną, gdyż Brama Japońska pozostaje zamknięta do odwołania.
 10. Przed zakupem biletu zapoznaj się z pełnym Regulaminem Zwiedzania.
Do ZOObaczenia!


WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider