Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILET Language:
Odwiedź:

Dojazdy i parkingi

  Zwiedzanie
OFERTA SPECJALNA PRZEDŁUŻONA NA WRZESIEŃ - parkuj za darmo i zwiedzaj zoo!


DOJAZD
Zoo Wrocław zlokalizowane jest  na tzw. Wielkiej Wyspie przy ulicy Zygmunta Wróblewskiego, w dzielnicy Śródmieście i jest częścią osiedla Dąbie.

Komunikacja miejska 

  Pociąg
  Dojazd do dworca PKP Wrocław Główny, następnie komunikacją miejską lub taxi.

  Samochodem

  Zoo zlokalizowane jest przy drodze E455, bocznej E98 ( ul. Zygmunta Wróblewskiego)     GPS 51° 06'20.34"N     17° 04'34.39"E
  Polecamy również tanie taksówki Partnera ZOO, opiekuna mieszkańców ODRARIUM: taxi_ryba_logo_2953
  Z  lotniska 

  Rozkład jazdy MPK Wrocław.

  PARKING
  Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Wystawowej, można też zostawić samochód na płatnym parkingu przy Hali Stulecia (wjazd od ul. Kopernika).

  Parkingi dla aut osobowych rejon zoo wrocaw

  W bezpośrednim sąsiedztwie ZOO Wrocław znajduje się całodobowy, płatny parking podziemny na ponad 800 miejsc, w tym 20 miejsc dla autokarów. Z parkingu do ZOO dojść można kładką nad ul. Wróblewskiego.

  Więcej szczegółów na stronie www.parkinghalastulecia.pl

  1 kwietnia 2016 zmieniły się zasady parkowania autokarów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.wroclaw.pl/portal/parking-bus.

  Parkingi dla autokarow w rejone ZOO Wrocław

  OFERTA SPECJALNA PRZEDŁUŻONA NA WRZESIEŃ - PARKUJ ZA DARMO

  DARMOWY PARKINGZ przyjemnością informujemy o przedłużeniu oferty specjalnej na bezpłatny parking. Do końca września zwiedzający wrocławskie ZOO mogą aż na 5 godzin parkować za darmo w Centrum Handlowym Pasaż Grunwaldzki!

  Pasaż usytuowany jest w centrum miasta, tuż obok węzła komunikacji miejskiej i oddalony zaledwie o 1 kilometr od jednej z największych atrakcji kraju, czyli wrocławskiego ZOO. Dogodna lokalizacja umożliwia dojazd tramwajem lub autobusem do najchętniej odwiedzanych zarówno przez mieszkańców, jak i turystów miejsc.

  Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, planujące wizytę we wrocławskim ZOO. Jak to zrobić? Wyprawę do krainy zwierząt należy rozpocząć od pozostawienia samochodu na parkingu, znajdującym się w Pasażu Grunwaldzkim. Należy zachować bilet parkingowy! Przed upływem 5 godzin należy znaleźć się z powrotem na terenie centrum handlowego i w Biurze Parkingu (zlokalizowanym na poziomie +2) okazać datowany na ten sam dzień bilet wstępu do ZOO.

  Pasaż zaprasza również gości na zakupy i posiłek do jednej z 24 klimatyzowanych restauracji czy kawiarni.

  Jeśli po wizycie w ZOO, obiad lub zakupy przeciągną się do ponad 5 godzin, opłata parkingowa zostanie naliczona tylko za „nadprogramowy” czas postoju (według standardowego cennika).

  Oferta nie łączy się ze stałą oferta parkingową. Oferta nie obejmuje posiadaczy rocznych kart wstępu do ZOO (osoby posiadające roczne karty wstępu do ZOO mogą skorzystać z oferty pod warunkiem okazania zerowego biletu wstępu do ZOO). Akceptowane są również bilety w wersji elektronicznej (zakupione przez internet).

  Planującym wyprawę do ZOO przypominamy, że dojazd tramwajem czy autobusem z przystanku „Plac Grunwaldzki”  na miejsce docelowe zajmuje mniej niż 5 minut. Na trasie tej kursują aż cztery linie tramwajowe - 1,2,4,10 (trzy przystanki) i dwie autobusowe – 145, 146 (dwa przystanki), czas oczekiwania na przystanku jest więc bardzo krótki (mapka w załączeniu). Bilety MPK można zakupić w automatach na przystankach (płatność gotówką lub kartą) i w środkach komunikacji (płatność kartą).

  Rozkład jazdy MPK.


  Mapa dojazdu PasażGrunwaldzki - ZOO Wrocław


  WRÓĆ

  Partnerzy

  Bootstrap Slider